Podsuwamy pomysły na najlepsze kierunki wakacyjne

Posted on 12/04/2019 2:36am

Co roku wakacje należy właściwie przemyśleć, aby wybrany wcześniej pomysł nie okazał się niewypałem. Nie jest to zbyt proste zadanie, jednak państw do zwiedzania jest wiele, a w związku z tym każdy z całą pewnością znajdzie dla siebie odpowiednią wycieczkę.
Na chwilę obecną często zwiedzanym miejscem przez turystów są położone w
Włochy
Author: Romtomtom
Source: http://www.flickr.com
Europie Południowej Włochy. Niezwykle częstym, a tym samym ulubionym kierunkiem jest stolica Italii. Trzeba wspomnieć, że loty do Rzymu są tanie, a wymogi samolotów – wysokie. Wylot z kraju trwa jedynie około dwóch godzin. Włochy są krajem niezwykle przyjaznym, a dodatkowo – urokliwym oraz skąpanym w blasku słońca - śledź aktualności. Właśnie tam można zobaczyć znaną Wenecją czy również usytuowane na terytorium Italii miasto-państwo – Watykan. Jest to stolica apostolska, którą zamieszkuje sam papież. Dobrze także wybrać się w Rzymie – tuż po przylocie – do Koloseum, bądź pochodzącego ze Starożytności Panteonu. Wielu podróżników zakochuje się w barokowej Fontanna di Trevi.

Praga
Author: Davis Staedtler
Source: http://www.flickr.com
Włochy to niezwykle wspaniałe miejsce, które należy zwiedzić – podobnie jak Pragę, stolicę polskich sąsiadów – Republiki Czech. Lot Kraków Praga jest najłatwiejszą drogą (zobacz więcej). Wybór linii lotniczych to też tani sposób, by znaleźć się w czeskim mieście, bogatym w niezwykłe zabytki i krajobrazy.
Każdy moment spędzony jest nie do opisania. To także coraz częstszy kierunek zakochanych, którzy w blasku księżyca zwiedzają miasto usytuowane nad rzeką Wełtawą. Krążą tam także praskie legendy, takie jak między innymi o świętym Wacławie. Urzekają one każdego turystę, a także nadają Pradze magiczny klimat.

Tags: Włochy, samoloty, Watykan