Jak znaleźć dobry hotel, ażeby pobyt w nim był przyjemnością nie zaś męczarnią?

Posted on 11/05/2022 7:49am

Ile razy było tak, iż skuszeni atrakcyjną ceną a także w miarę dobrym położeniem decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po przybyciu nasze oczekiwania (jak też fotografie pokoi na stronie internetowej) mocno rozmijały się z faktycznością? Sztuka wykonywania ciekawych zdjęć, które sprytnie tuszują wady pokoju czy samego hotelu nie są przecież wiedzą sekretną. Często także hotelarze lub właściciele miejsc noclegowych pokazują na witrynach www nieaktualne zdjęcia miejsc noclegowych, które to „pierwszą młodość” mają już dawno za sobą a same pokoje zostały zdewastowane przez bardzo wielu nocujących w nich klientów.
Zobacz również: ()
Szlafrok
Author: Hästens
Source: Hästens
Jakim sposobem zatem ustrzec się niemiłych niespodzianek? Pytaj znajomych. Świetnym źródłem informacji o ciekawych punktach noclegowych są osoby, które już w nich rezydowały.

Zainteresował Cię ten artykuł? To przejdź do serwisu (http://www.wonia.pl/zaczynamy-nowy-sezon-dekoracji-slubnych/), aby zapoznać się z ciekawymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Pomogą także przy negatywnej ocenie miejsca pobytu przestrzegając nas przed nieciekawą lokalizacją a także nieodpowiednim pokojem. Sprawdź lokalizację. Wybierając się „w nieznane”, czyli miejsce, jakiego ani sami, ani nikt z naszych znajomych nie odwiedzał, najlepiej zasięgnąć informacji w internecie.Poszukujmy przede wszystkim informacji o samej lokalizacji, miejscowości oraz dzielnicach: odległość od aerodromu, stacji autobusowych, przystępność komunikacji miejskiej, odległość od plaży oraz atrakcji turystycznych oraz zabytków. Warto też wiedzieć, jaka część miasta jest „opanowana” poprzez wypatrujących nocnych imprez turystów. Jeżeli chcemy w nocy się wysypiać, lepiej unikać takich części miasta wybierając inną lokalizację. Sprawdź opinie na forach internetowych, czy szlafroki hotelowe w konkretnym hotelu były czyste oraz pachnące? Czy dania w hotelowej restauracji były pyszne? Wejdź na stronę:
Bezpośredni kontakt, zdjęcia. Poproś obsługę wybranego hotelu lub prywatnego apartamentu o przesłanie zdjęć wnętrza. Warto spróbować tego rozwiązania, tym bardziej kiedy prywatne kwatery nie mają swojej strony www. Większość portali zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży stancji oraz portali zbierających sądy o punktach noclegowych jest w języku angielskim. Jeśli nie dysponujesz odpowiednim pułapem zaawansowania znajomości tego języka, w celu prędkiego przetłumaczenia tekstu komentarza warto skorzystać z darmowych tłumaczy dostępnych w internecie.

Tags: obsługa, lokalizacja, cena, lotniska