Wyjazd wakacyjny z dzieckiem, co warto zabrać?

Posted on 03/09/2023 9:11am

Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z dzieckiem. Z tej przyczyny nierzadko pojawia się obawa odnośnie podróży. Niesłusznie, pamiętając o zachowaniu ostrożności oraz roztropnym pakowaniu, jesteśmy w stanie zaplanować doskonały urlop dla wszystkich członków rodziny.

Wymarzonym miejscem na urlop z maluchem jest polskie wybrzeże czyli plaże, spacery, jod i stosunkowo krótka droga. O czym warto pamiętać przed podróżą?Otóż priorytetem jest fotelik. Należy więc gruntownie podejść do zagadnienia a następnie po głębszym zastanowieniu się zaopatrzyć się w odpowiedni model, który
Poznaj ofertę
Author: Jim Champion
Source: http://www.flickr.com
zagwarantuje dziecku bezpieczeństwo. Przede wszystkim, trzeba zadbać aby foteliki samochodowe zakupione były od renomowanego producenta, spełniającego potrzebne wymagania oraz certyfikaty.

Najbardziej właściwym miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, jeśli jest wzbogacony o pas bezpieczeństwa umożliwiający jego zamontowanie (tutaj znajdziesz więcej).O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zazwyczaj nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan lub namiot dla dzieci. Taki namiot zapewnia nie tylko cień, ale przydaje się w zabawie. Albowiem plaża to przede wszystkim udana zabawa! Zwłaszcza bałtycka plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą do woli się bawić.

Nie zapomnijmy więc wziąć ze sobą plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki kurs na koparki opole czy spychacze, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi. Posiadają śliczne, energetyczne kolory oraz ciekawe projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą najmłodszym w poznawaniu świata już od wczesnych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Portugalia, ale tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.

Tags: kolory, model, certyfikaty